Założyciele Pracowni Lidera:

Katarzyna Czajkowska uwielbia łączyć różne aktywności zawodowe i ciągle poszerzać swoje kompetencje. Przez ostatnie kilka lat prowadziła dział HR w firmie produkcyjnej. Obecnie pracuje jako trener, coach i Konsultant Oświatowy. Wszystkie te aktywności mają punkt wspólny - dotyczą człowieka. Również w sferze biznesu to ludzie są w centrum jej zainteresowań. Uważa, że dobrem każdego przedsiębiorstwa jest pracownik, który często postrzegany jest jako koszt, nie zasób. W swojej praktyce coachingowej największą przyjemność sprawia jej praca na metaforze, a w sprzedaży budowanie długotrwałych relacji, opartych na zaufaniu i wzajemnym szacunku. Ukończyła studia na kierunkach Doradztwo Zawodowe i Personalne oraz Psychologia Zarządzania, jest członkiem międzynarodowej organizacji coachów ICF i posiada certyfikację na poziomie ACC. Jest praktykiem metody Points of You oraz trenerem metodologii FRIS. Przez lata współorganizowała poznańskie spotkania praktyków rozwoju meetPRO, od 2015 roku jest członkiem organizacji zrzeszających mówców Toastmasters oraz zwycięzcą tytułu Wicemistrza Polski 2017 w mowach improwizowanych. Prywatnie szczęśliwa mama dwóch urwisów i wielka miłośniczka kulinarnego rozpieszczania swoich najbliższych.

Agata Gorzelana-Weinstok od 10 lat jest właścicielem firmy szkoleniowej Language Consulting Agata Gorzelana-Weinstok, a od 20 lat jest trenerem języków obcych. Język jako narzędzie komunikacji społecznej, poza podróżami, jest jej największą pasją i równocześnie wyzwaniem, które zmusza do nieustannej samodzielnej pracy oraz samodoskonalenia się. Agata prowadzi zajęcia z języka angielskiego biznesowego, a także z zakresu przemawiania publicznego, autoprezentacji oraz skutecznej komunikacji w polskich i międzynarodowych przedsiębiorstwach. Pomaga w przełamywaniu barier w szeroko pojętej komunikacji, a także w odkrywaniu nowych możliwości i mocnych stron Klienta. Jest również certyfikowanym trenerem i partnerem FRIS® oraz certyfikowanym trenerem biznesu Akademii SET. To nie wszystko. Agata od 2014 działa w międzynarodowej organizacji mówców i liderów Toastmasters International. W chwilach wolnych od pracy współtworzy i udziela się w biznesowym klubie Toastmasters Business Club oraz w klubie POZnaj Toastmasters, którego jest współzałożycielem i pierwszym oficjalnym prezesem. Posiada międzynarodowy certyfikat kompetentnego mówcy i zaawansowanego lidera. Zdobyła tytuł wicemistrza w międzynarodowym konkursie mów humorystycznych w języku angielskim na poziomie dywizji (ćwierćfinały Europy), tytuł mistrza na poziomie area w międzynarodowym konkursie mów inspirujących w języku angielskim oraz tytuł mistrza w półfinałach Polski w konkursie mów inspirujących w języku polskim. A prywatnie? Jest entuzjastką zdrowego odżywiania, sportów zimowych oraz gry na gitarze klasycznej. 

Adrian Wrociński - Jego misją jest pomagać innym m.in. w obszarze przywództwa, strategii i zarządzania. Największą radość przynosi mu kiedy klient znajdzie swoją ścieżkę rozwoju, pokona swoje lęki i słabości, z nową energią realizuje swoje plany. Adrian posiada bogate, prawie 20-letnie doświadczenie zawodowe na stanowiskach specjalistycznych i kierowniczych w branżach IT, produkcyjnych i usługowych. Jest ekonomistą z wykształcenia – ukończył Akademię Ekonomiczną w Poznaniu (obecnie Uniwersytet Ekonomiczny) oraz muzykiem-lutnikiem (tak właśnie) – ukończył Liceum Muzyczne w Poznaniu. Swoją zawodową ścieżkę rozpoczął jako księgowy, główny księgowy dla kilku firm, następnie jako tester oprogramowania, marketingowiec, kierownik działu marketingu w firmie z branży IT. W 2004 wspólnie z żoną założył firmę doradztwa personalnego Milado Centrum Rozwoju Personalnego. Przez prawie 10 lat spełniał się w roli rekrutera, koordynatora projektów rekrutacyjnych i szkoleniowych. Zrealizował z sukcesem ponad 1000 projektów. Z pasji do pomocy innym oraz dzielenia się praktyczną wiedzą prowadził wiele godzin doradztwa zawodowego. Od dobrych kilku lat pełni rolę konsultanta biznesowego, doradcy strategicznego i personalnego. Prowadzi sesje mentoringowe dla menedżerów, jest trenerem z zakresu budowania i wdrażania strategii, zarządzania oraz przywództwa. Jest certyfikowanym trenerem FRIS. Od 4 lat jest aktywnym członkiem organizacji Toastmasters International gdzie rozwija z powodzeniem swoje umiejętności liderskie i przemawiania publicznego. Prywatnie kocha grać i słuchać muzykę Beatlesów, uwielbia czytać i uprawiać czynnie sport. 

Marta Żurowska - Najbardziej na świecie lubi, gdy może towarzyszyć innym w poszukiwaniu i budowaniu lepszej wersji siebie. Jako trener, coach czy menedżer. Na co dzień odpowiada za rozwój kompetencji sieci sprzedaży, tworzy modele kompetencji, szkolenia on-line, filmy instruktażowe. Prowadzi szkolenia oraz treningi indywidualne dla liderów. Ukończyła studia podyplomowe na Wyższej Szkole Bankowej, na kierunku Coaching, a następnie Psychologia Zarządzania. Jest certyfikowanym trenerem i partnerem FRIS®, metodologii pozwalającej na pełniejsze wykorzystanie potencjału drzemiącego w każdym z nas i wynikającym ze stylu myślenia. Jest członkiem klubów POZnaj Toastmasters oraz Toastmasters Business Club, w tym drugim obecnie pełni funkcję Wiceprezesa ds Edukacji. Jej głównymi celami osobistymi jest: bycie szczęśliwą (tak!), otaczać się inspirującymi ludźmi oraz pomagać innym. Jej apetyt na rozwój jest ogromny i chce dzielić się tym co ma.To właśnie dlatego robi, to co robi i współtworzy Pracownię Lidera. Raz w roku zamienia się w scenarzystę, reżysera i organizatora akcji charytatywnej w jednej osobie. Wraz z grupą fenomenalnych ludzi ze swojej pracy projektuje atrakcje dla dzieci z domów dziecka w ramach akcji MY dla INNYCH, której jest twórcą. W tym roku, już 17 września, odbędzie się IV edycja tego wydarzenia.

© 2018 Pracownia Lidera